Actueel weer Proven
Laatste update: 2026-05-27 om 20:40 uur
| Temperatuur | 24.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.4 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 26.0 km/u om 15:57 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 05:00 u |
| Maximum temp. | 29.7 °C om 15:32 u |
| Windchill | 24.9 °C |
| Hitte index | 25.1 °C |
| Dauwpunt | 16.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:48 u |